Вітання: 7-е грудня — День місцевого самоврядування в Україні

13
Вшанували захисників України — бійців та волонтерів
06.12.2017
1
«НІ» — дикому ринку землі!
07.12.2017
з днем місцевого самоврядування

Вітання

 Шановні краяни!

Шановні голови й депутати місцевих рад, зокрема депутати-аграрії,

працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Вашою кипучою енергією й професіоналізмом вершиться новітня історія самоврядності Сумщини. Третій рік поспіль громадянське суспільство, представники територіальних громад та органи державної влади, об’єднавши зусилля, торують шлях до розбудови по-європейськи спроможного, повноважного, відповідального місцевого самоврядування. Власне, й цього року в нашій області відбулось утворення нових об’єднаних територіальних громад, а раніш створені ОТГ, набуваючи досвід, проходили школу становлення, демонструючи перші вагомі здобутки.

З гордістю зазначаю, що серед найдієвіших депутатів, яким виборці довірили владні повноваження на місцях, є депутати від Аграрної партії. Запевняю, ці знані, авторитетні в сільськогосподарській галузі люди налаштовані на конструктив, повсякчас дбають про ефективне вирішення нагальних питань агросектору, працюють задля продовольчої безпеки держави, на процвітання свого рідного краю та всієї України.

Переконаний, у найближчому майбутньому сильні об’єднані громади будуть основою міцної та процвітаючої Української Держави. Тож нехай цей урочистий день додасть вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості в світлому майбутті нашої рідної країни, єдності задля благополуччя народу. Щастя вам, добробуту, земних гараздів!

З повагою,

Сергій КАРПЕНКО,

голова обласної організації Аграрної партії,

депутат Сумської районної ради