Конотопщина волейбольна

DSC_1125
Нагородження переможців обласного чемпіонату з футзалу — ветерани «55+»
12.03.2018
1
Партактив. Поговорили начистоту
17.03.2018
1

Завершився Турнір з волейболу Конотопського району на Кубок Аграрної партії.

За словами голови Конотопської районної парторганізації В»ячеслав ФІЛЬОВ, змагальні етапи Турніру тривали чотири місяці. Щонеділі в с.Малий Самбір проходив черговий тур змагань, в якому брали участь чотири команди. Щораз — з нового села (чи сіл) Конотопщини.

По завершенні кожного туру команда-лідер отримувала перехідний Кубок Аграрної партії та Кубок переможця на прославлення їх спортивних результатів. Також команди нагороджувалися цінними подарунками, грошовими преміями та спортінвентарем. Все це — із фонду, створеного членами виконкому Конотопської районної організації Аграрної партії.

Прикметно, що волейбольна першість Конотопщини впроваджується задля популяризації масового спорту та здорового способу життя саме нашими партійцями-аграріями, аматорами й подвижниками масового спорту. І — вже четвертий рік поспіль. Так, літній турнір з волейболу проходить з травня по середину жовтня, зимовий – з листопада по 8 Березня.

Серед членів команд є й аматори, й кандидати в майстри спорту. Вік учасників: від 15 років – до найстаршого гравця Геннадія Васильовича БЕРДНІКОВА, якому зрівнялось 70 років. Традиційно в турнірах бере участь «аграрна» команда ветеранів з волейболу, у складі якої партійці-аграрії, підприємці-аграрії.