Попереджувальний страйк аграріїв

22
Мистецька подія. Висоцький у Недригайлові
19.03.2018
1
Партійна конференція в Андріяшівці
28.03.2018
DSC_0527

 

Більше ста протестувальників – делегатів-аграріїв від восьми районів Сумщини (Конотопського, Білопільського, Роменського, Краснопільського, Охтирського, Недригайлівського, Лебединського та Сумського) сьогодні о 10.30 перекрили трасу «Суми-Київ» державного й міжнародного значення, організувавши безперервний рух учасників по пішохідному переходу біля с.Симонівка Сумського р-ну. Акція тривала годину й мала попереджувальний характер. Її організатори: Громадська спілка «Аграрний союз України» спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнський аграрний форум».3===
«Верховна Рада повинна розглянути й прийняти Закон України 7403-2 (Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур». — Такі основні вимоги протестувальників. У такий спосіб, — переконані аграрії, — народні обранці не на словах, а на ділі, висловлять свою зацікавленість у збереженні й розвиткові дрібного й середнього товаровиробника в аграрному секторі вітчизняної економіки.

5У той же час, прийняті у грудні минулого року зміни до Податкового Кодексу стосовно механізмів відшкодування ПДВ на олійні культури (зокрема, сої), на думку аграріїв-практиків, завдадуть суттєвої шкоди малому та середньому аграрному бізнесу.

1У разі, якщо Верховна Рада не відреагує на протести аграріїв, ними 20 березня 2018р. буде проведено Всеукраїнську акцію протесту – більш масштабне й масове перекриття доріг України.

Трьома годинами пізніш  стало відомо, що Законпроект №7403-2, за який боролися аграрії, таки внесли на розгляд Верховної Ради України. Ну що ж, це вже перший РЕЗУЛЬТАТ.