Благодійництво. До дітей — не з пустими руками

вітаю
Вітаємо з ювілеєм!
31.03.2018
3
Лаври для містера СНАУ
12.04.2018
1

12 квітня до Глинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із благодійною допомогою завітали наші партійці-аграрії. Тетяна ЮРЧЕНКО – керівник Роменської міської організації Аграрної партії – вручила вихованцям інтернату одяг, взуття та іграшки, що пожертвували небайдужі до діток із сиротинця роменці. Знаючи про велику потребу у взутті, яке, як відомо, на дітках буквально «горить», пані Тетяна від себе особисто подарувала 17 пар нових кросівочок та ботиків.

2«Адміністрація школи-інтернату й дітки дякують роменцям за доброту й турботу. Направду, чужого горя не буває, а ця малеча потрапила в складні життєві обставини… Будемо й надалі навідуватися до Глинську та обов’язково – не з пустими руками», — зазначила лідер роменських партійців-аграріїв Тетяна Юрченко.

4До слова. Комунальний заклад Сумської обласної ради Глинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Роменського району було відкрито у 1968 році на базі дитячого будинку. Сьогодні Глинська школа-інтернат – заклад, що задовольняє освітні потреби дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, сприяє забезпеченню їх соціальної адаптації та успішної інтеграції у суспільство. Зараз у закладі навчається та виховується 94 учні.