Здоров’я дітей — турбота партійців-аграріїв

вибори ОТГ
29 квітня 2018 року — на місцеві вибори
13.04.2018
detail of the legs of runners at the start of a marathon race
Перемога українських скроходів на Балканському Чемпіонаті
20.04.2018
188108501

Щотижня бригада лікарів – фахівців вузьких профілів — Сумської обласної дитячої клінічної лікарні виїздить у райони на планові консультації. Зокрема, дитячий кардіолог, імунолог, хірург, отоларинголог щораз у новому райцентрі чи крупному селі консультують важких діток-пацієнтів, дають рекомендації на тривале лікування та догляд. Звісно, витрати на паливо, яким заправляють медичний бусик, важким тягарем лягає на бюджет обласної 

виїзд лікарів у район

Відтак «молодіжка» Сумської міської організації Аграрної партії, дізнавшись про ситуацію, запропонувала обласним лікарям-педіатрам свою допомогу. Сказано – зроблено. Добрі починання аграрної молоді підтримав голова Сумської обласної організації Аграрної партії, підприємець-аграрій Сергій КАРПЕНКО. І вже цієї середи лікарський бусик їхав на паливі, наданому для хорошої справи саме С. Карпенком.

На цьому тижні — 18 квітня — сумські лікарі консультували дітлахів у Недригайлові та Липовій Долині, а на наступному — збираються відвідати Буринь і Путивль. І знову паливо у дорогу їм нададуть сумські партійці-аграрії. Власне, Сумська міська організація Аграрної партії України зобов’язалася й надалі підтримувати дитячу медицину на Сумщиніі, зокрема, цією «паливною» та іншими програмами.

P.S. Дмитро ЛАЗАРЕНКО, вам «плюс» до карми за хорошу ініціативу!