Перемога українських скроходів на Балканському Чемпіонаті

188108501
Здоров’я дітей — турбота партійців-аграріїв
18.04.2018
1
За моє жито мене й бито…
13.07.2018
detail of the legs of runners at the start of a marathon race

detail of the legs of runners at the start of a marathon race

Генеральним спонсором українського спортсмена Олега СВИСТУНА став лідер сумських партійців-аграріїв Сергій КАРПЕНКО

14 березня завершився Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, де була представлена й Україна. Від нашої країни на змагання приїхали спортсмени: Олексій КАЗАНІН, Дмитро СОБЧУК, Олег Свистун та керівник делегації Євген МАЗУР.

630_360_1523872104-5667

Для України дебютний старт у сербському місті Зренянин виявився дуже вдалим. Чемпіоном ABAF зі спортивної ходьби на 20 км став Дмитро Собчук (1:26.27 год), а срібну медаль виграв Олексій Казанін (1:26.56 год).

Олег Свистун — представник Східного центру Олімпійської підготовки, прийшов до фінішу з четвертимз результатом — 1:29.05 год. Тренується Олег у Олени та Сергія МІРОШНИЧЕНКІВ.

Banzeruk

Олег Свистун поділився з нами враженнями від старту:
— Я, звісно ж, їхав за перемогою, але своїм виступом на цьому чемпіонаті однак задоволений. До позначки «15 км» мені «йшлось» дуже добре, усе — за планом. Але траса виявилася, дійсно, важкою і підступною. Цей підйом перед фінішем розставив усе на свої місця: багато спортсменів не подолали дистанцію з бажаним результатом саме через цей фактор. Пізніше я спілкувався зі спортсменами, усі, мов зговорилися, говорять одне й теж саме, мовляв незадоволений, траса важка, на таке не очікував… Втім, об’єктивно, мені вдалося проявити спортивний характер! Також суттєво допоміг своєю підтримкою, настроєм, настановами Євген Іванович Мазур, дякую йому за підтримку. А ще за допомогу й фінансову підтримку в підготовці до сезону хотів би подякувати підприємцеві-аграрієві, лідеру Сумської обласної організації Аграрної партії Сергію Михайловичу Карпенку.
А відносно Чемпіонату, мене здивувало ще й те, що, судді абсолютно професійно й шляхетно виконували свою роботу. Загалом, про Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби маю гарні враження, а набутий досвід стане в нагоді у моїй подальшій спортивній кар»єрі, у наполегливій роботі на уславлення вітчизняного спорту. Та й на досягнутому зупинятись не буду!

Інформація: www.si-eastwest.com

#спортивна_ходьба #українська_команда
#Олег_Свистун #sport #легка_атлетика_України #спонсор_аграрій