Голова Партії – Скоцик Віталій Євстафійович

skotsik vitalij evstafevich

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Дитинство

Народився 15 березня 1972 року у селі Симонів, Гощанського району, Рівненської області. Симонів славний своєю історією. Ще у мідну та залізну добу поруч знаходились поселення наших прадавніх предків. Потім були козацькі часи. З козаком Симоном і пов’язана легенда виникнення назви села. Взагалі Симонів є уособленням української традиційності, що ґрунтується на волелюбності та відповідальності кожного. Здатність до самоорганізації допомагала українцям виживати століттями.  З дитинства люблю історію. Адже все в цьому світі повторюється. Головне уважно слідкувати і тоді розумієш, що може бути завтра…

Освіта

Знання та мудрість — це те, чого у тебе ніхто не забере. При цьому здобувати знання потрібно всюди: і у навчальних закладах, і спілкуючись з старшими людьми, і просто вивчаючи довколишній світ. Склалося так, що мені у житті зустрілося багато людей, котрі ділилися своїми знаннями. Довелося навчатися у одному з кращих вишів світу, університеті Пурд’ю, де свого часу вчилися Ніл Армстронг, людина, яка першою ступила на місяць, та Юджин Сернан, який останнім ходив по супутнику Землі. З роками у спілкуванні з людьми та отримуючи нові знання, розумієш, що найкращий результат досягнеш тоді, коли знаєш, куди йдеш. Звідси основна сфера професійної  зацікавленості — стратегічне управління (стратегічний менеджмент). Звичка дивитися на все у комплексі, дозволила досягнути успіхів, як у бізнесі, так і у особистому розвитку. Бажання вчитися і ділитися знаннями залишилося досі. Тому і зараз являюся завідуючим кафедри конярства, кіннозаводства та економіки тваринництва в НУБіП України, та намагаюся встигати за всіма науковими новинками.

Робота

Встиг попрацювати у різних сферах, які так чи інакше були пов’язані з аграрним сектором економіки. Починав професійну кар’єру, як викладач Національного Аграрного Університету, потім працював директором філіалу Natures Way Foods UK, а з 1997 по грудень 2014 року працював Головою наглядової ради групи компаній АМАКО, котра стала для мене справжньою сім’єю. Разом з командою нам вдалося досягнути помітних успіхів. Кілька разів вигравали номінацію «Кращий роботодавець року», «Краща мережа агротехнологічних центрів України». З 2009 по 2012 рік був Головним виконавчим директором, Landkom International. За роки правління вивів компанію на прибутковий рівень. Компанія була визнана «Кращим агрохолдингом України в 2010 та 2011 роки та здобула звання «Кращий роботодавець 2011 року»

Беремо активну участь у соціальних та освітніх проектах. Багато в чому були першими в Україні. Цієї традиції дотримуємося і зараз.

 

Політика

Формально мій шлях у політиці почався у 2009 році, коли став членом Аграрної партії України. У 2010 обраний заступником голови партії, а у 2014 отримав високу честь бути обраним головою Аграрної партії України. Однак все почалося значно раніше. Адже неможливо жити окремо від держави, від процесів, що в ній відбуваються. Політика, зрештою, це мистецтво управління державою, де потрібне бачення на багато років вперед. Все це пов’язане із стратегією, основною сферою застосування моїх професійних навиків. З цієї причини, погодився піти у активну політику, хоча рішення було складним. Адже, політична діяльність — це перш за все відповідальність і потреба бути особливо ефективним. Впевнений, тут ми з однодумцями також станемо багато в чому першими і так само будемо досягати спільного успіху не тільки для аграріїв, але і для України загалом.

Життя

У вільний час люблю рибалити, займатися кінним спортом, тенісом, мандрувати. Мене надихають книжки різного типу як сугубо професійні так і відомих, і недуже, світових і українських письменників. Подобаються фільми глибокого психологічного складу.

 

Коротко

Народився 15 березня 1972 року у с. Симонів, Гощанського району, Рівненської області.

  • Навчався у Національному аграрному університеті та Університеті Пурд’ю (США).
  • Має ступені кандидата сільськогосподарських наук, доктора економіки у сфері стратегічного менеджменту,  Почесний Академік Академії Аграрних наук України, Почесний Професор Харківського політехнічного університету.
  • Нагороджений орденом за заслуги ІІІ ступеня. Переможець у номінації «Людина року» (2009) у номінації «Менеджер року», кращий іноземний менеджер у Великобританії (1996), численні грамоти та відзнаки за внесок у розвиток аграрної галузі. Почесний громадянин двох міст в США. Заступник Голови Аграрного Союзу України.
  • Працював викладачем у Національному Аграрному Університеті (1994-1995), директором філіалу Natures Way Foods (Великобританія) (1995-1997). З 1997 року працює на різних посадах у American Machinery Company (АМАКО). З 2012 року по грудень 2014 очолював наглядову раду групи компаній АМАКО. За цей час компанія АМАКО була визнана переможцем номінацій «Краща мережа агротехнологічних центрів в України (2008, 2010-2013)», «Кращим роботодавцем України».
  • 2009-2012 — Головний виконавчий директор, Landkom International. За роки правління, компанія Landkom була визнана «Кращим   агрохолдингом України» (2010-2011), та «Кращим роботодавцем» (2011).
  • У 2009 став членом Аграрної партії України. 2010 обраний заступником голови партії, а у вересні 2014 році головою Аграрної партії України.
  • Завідувач кафедри конярства, кіннозаводства та економіки тваринництва Національного Університету біоресурсів та природокористування України. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи.
  • Володіє українською, англійською, російською мовами.